Propecia Generyczna


 • Generic Strattera
 • Propecia 1mg to lek stosowany w leczeniu wypadania włosów u mężczyzn. Lek działa zapobiegając konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). DHT odpowiada za rozwój BPH (łagodny przerost gruczołu krokowego). Finasteryd stosuje się w leczeniu objawów BPH u mężczyzn z powiększeniem prostaty. W naszej aptece internetowej Oryginalna Viagra jest również dostępna.

  Privacy

  Propecia Generyczna 1mg

  Produkt DAWKOWANIE ILOŚĆ Za Cena Zamówienie
  Propecia Generyczna1mg90 Pirula00
  Propecia Generyczna1mg60 Pirula00
  Propecia Generyczna1mg30 Pirula00

  Powrót do góry

  Informacja o narkotykach

  Lek Finasteryd Bez Recepty stosuje się w leczeniu wypadania włosów u mężczyzn, w szczególności w wypadaniu włosów w obszarze przedniej połowy skóry głowy i wierzchołka. Mężczyźni zwykle przerzedzają się na skórze głowy. W rezultacie często pojawia się we mnie cofająca się linia włosów lub łysienie. Propecia ma być używana tylko dla mężczyzn. Ma pewne skutki uboczne, które sprawiają, że nie są odpowiednie dla kobiet i dzieci. Ponadto jest łatwo wchłaniany przez ludzką skórę.

  Dawkowanie

  Przed rozpoczęciem stosowania leku Propecia 1 mg należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta dostarczoną przez farmaceutę. Tabletkę Propecia 1mg należy przyjmować doustnie, z posiłkiem lub bez posiłku, zwykle raz na dobę lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Staraj się przyjmować dawki o tej samej porze każdego dnia, ponieważ pomoże ci pamiętać o ich przyjmowaniu. Lek Propecia 1mg należy pobrać dokładnie zgodnie z zaleceniami Twojego prywatnego personelu medycznego. Nie bierz go w mniejszym lub większym stopniu niż przepisywany przez lekarza.

  Utrata dawki

  W przypadku pominięcia dawki leku Propecia, należy ją przyjąć tak szybko, jak to możliwe. Jednak nigdy nie należy przyjmować dwóch dawek w tym samym czasie, więc jeśli zbliża się czas podania następnej dawki, NIE należy przyjmować dawki, którą pominięto.

  Przechowywanie

  Lek Propecia należy przechowywać w temperaturze pokojowej pomiędzy 59° F a 86° F (15° C i 30° C), z dala od wilgoci i światła, a także poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

  Środki ostrożności

  Przed zastosowaniem leku Propecia należy powiedzieć lekarzowi lub chemikowi, jeśli pacjent ma uczulenie na finasteryd lub dutasteryd; lub jeśli masz inne alergie. Ponieważ lek ten może być wchłaniany przez skórę, kobiety w ciąży lub mogące zajść w ciążę nie powinny manipulować tym lekiem.

  Propecia Skutki Uboczne

   Propecia to bezpieczny lek. Historia dowiodła, że lek ten leczył problem wypadania włosów u wielu mężczyzn na całym świecie. Ale lek ma także pewne skutki uboczne. Efekty uboczne nie występują często, ale lek je ma. W rzeczywistości każdy lek ma skutki uboczne. Propecia zwykle wykazuje efekty uboczne, które z natury są bardzo łagodne. Są to najczęściej Propecia Skutki Uboczne i występują na początku przyjmowania leku. Ból głowy, ból w jądrach, obrzęk rąk i stóp, wysypki skórne, problem z oddychaniem, obrzęk piersi itp. Są często obserwowanymi działaniami niepożądanymi leku Propecia. Te działania niepożądane są krótkotrwałe, ale jeśli zostaną przez dłuższy czas, należy skontaktować się z lekarzem.
  Istnieją również rzadkie działania niepożądane leku Propecia. Jeśli kiedykolwiek ich doświadczysz, lek należy odstawić, a lekarz powinien o tym natychmiast poinformować. Niebezpieczne działania niepożądane leku Propecia to: zmniejszenie liczby plemników, problem zaburzeń erekcji, brak zainteresowania aktywnością seksualną, pokrzywka itp.


  Kategorie blogów
  Strony blogów