Lovegra Womenra


 • Generic Strattera
 • Zaburzenia erekcji u mężczyzn występują u kobiet. Alternatywna forma jest również bardzo podobna. Ma to związek z kobietami, które mają niską popęd seksualny, znanym również jako niskie libido. Skutkiem tego są kobiety, które mają tę dysfunkcję narządów płciowych, często doświadczają niezadowolenia w łóżku prawdopodobnie podczas czynności seksualnych. Lovegra została naukowo opracowana, aby zapewnić intensywną satysfakcję seksualną kobietom poszukującym najwyższej przyjemności. Lovegra działa poprzez zwiększenie przepływu krwi w genitaliach i pochwę, co powoduje wzmożoną przyjemność podczas aktywności seksualnej. W naszej aptece internetowej Xenical 120mg jest również dostępny.

  Privacy

  Lovegra Womenra 100mg

  Produkt DAWKOWANIE ILOŚĆ Za Cena Zamówienie
  Lovegra Womenra100mg300 Tabletek + 60 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg230 Tabletek + 40 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg150 Tabletek + 30 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg100 Tabletek + 20 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg70 Tabletek + 20 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg48 Tabletek + 12 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg22 Tabletek + 8 Bonusów00
  Lovegra Womenra100mg16 Tabletek + 4 Bonusów00

  Powrót do góry

  Lovegra Dawkowanie

  Lovegra 100mg jest powszechnie odpowiednia dla wszystkich kobiet w każdym wieku. Rozpuszczenie leku wymaga czasu i dlatego wymaga 30-minutowej aktywności seksualnej. Możesz zapytać swojego osobistego pracownika służby zdrowia o Lovegra Dawkowanie.

  Informacje o Lovegra

  Przeprowadzono wiele badań i prób adaptacji sildenafilu do kobiet, aby kobiety mogły również czerpać korzyści z polepszenia życia seksualnego i większej przyjemności. I właśnie dlatego Lovegra bez recepty jest sprzedawana w naszej aptece internetowej. Korzyści ze stosowania syldenafilu nie można już udowodnić u mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji. U kobiet ten lek stymuluje najpierw produkcję testosteronu w celu poprawy pobudzenia (ponieważ u kobiety hormonem odpowiedzialnym za stymulację jest testosteron), ale także umożliwia poprawę krążenia krwi w kierunku narządów płciowych. Zwiększa to wrażliwość narządów rozkoszy, zwiększając odczucia i reakcje seksualne. Kupowanie Lovegra w naszym sklepie pozwoli kobietom czerpać przyjemność z seksu.

  Utrata dawki

  Ponieważ lek Lovegra nie jest przyjmowany regularnie, przepisy dotyczące pominiętych dawek nie mają zastosowania. Należy jednak unikać przekraczania przepisanej dawki i przyjmowania dwóch dawek w ciągu 24 godzin.

  Przechowywanie

  Przechowywać Lovegra w temperaturze pokojowej pomiędzy 59° C a 86° F (15° C i 30° C) z dala od wilgoci i promieni słonecznych, niedostępnych dla dzieci i zwierząt domowych.

  Środki ostrożności / przeciwwskazania

  Jeśli masz historię choroby płuc, wątroby, nerek lub serca, powinieneś zażywać lek pod nadzorem lekarza. Osoby z niedawnym udarem lub zawałem serca powinny unikać leku. Nie należy przyjmować leku Lovegra razem z innymi lekami na receptę lub bez recepty bez konsultacji z lekarzem.
  Nie przedłużaj czasu trwania leczenia bez konsultacji z lekarzem. Wszelkie zmiany w dawce należy podawać tylko po konsultacji z lekarzem, aby uzyskać maksymalne korzyści z leku.
  Kobiety w ciąży lub karmiące piersią mogą zażywać lek wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
  Trzymaj z dala od dzieci. Dziewczyny poniżej 18 roku życia nie powinny stosować leku bez konsultacji z lekarzem specjalistą.

  Skutki uboczne Lovegra

  Lovegra ma również działania niepożądane, takie jak inne leki. Wyrzucanie leków z działań niepożądanych jest niemożliwe. Ale skutki uboczne można zapobiec, przyjmując lek prawidłowo i pod kierunkiem lekarza. Działania niepożądane leku Lovegra są zwykle częste. Ma pewne łagodne skutki uboczne, które najczęściej mają miejsce, gdy lek jest stosowany po raz pierwszy. Ale nie wszystkie kobiety je doświadczają. Różni się od osoby do osoby. Często występującymi działaniami niepożądanymi leku Lovegra są: zaczerwienienie twarzy, zaburzenia żołądkowe, zaburzenia widzenia, wrażliwość na światło, ból głowy, zawroty głowy, katar, nudności itp. Te niechciane efekty same się zmieniają. Nie martw się o nich. Jeśli jednak wystąpią rzadkie działania niepożądane, takie jak ból w klatce piersiowej, ciężka senność, problemy z układem sercowo-naczyniowym, długotrwała wrażliwość w częściach pochwy itp., Należy natychmiast zgłosić się do lekarza.


  Kategorie blogów
  Strony blogów