Kamagra


 • Generic Strattera
 • Kamagra jest generycznym wariantem Oryginalna Viagra i zawiera substancję czynną cytrynian sildenafilu. Cytrynian sildenafilu powoduje rozluźnienie tkanki mięśniowej w penisie i poszerzenie krwi w penisie, dzięki czemu krew w penisie może gwałtownie wzrosnąć i sprawić, że penis stanie się sztywny. Sildenafil jest stosowany do leczenia impotencji u mężczyzn w każdym wieku i jest dobrze znany wśród mężczyzn na całym świecie. Cytrynian sildenafilu można również stosować w innych obszarach nie wymienionych tutaj.

  Privacy

  Kamagra 100mg

  Produkt DAWKOWANIE ILOŚĆ Za pigułka Cena Zamówienie
  Kamagra100mg150 Tabletek + 30 Bonusów00
  Kamagra100mg100 Tabletek + 20 Bonusów00
  Kamagra100mg70 Tabletek + 14 Bonusów00
  Kamagra100mg48 Pills + 12 Bonus00
  Kamagra100mg24 Tabletek + 8 Bonusów00
  Kamagra100mg16 Tabletek + 4 Bonusów00

  Powrót do góry

  Instrukcje Kamagra

  Lek jest przepisywany w celu leczenia zaburzeń erekcji, poprzez które otrzymujesz możliwość osiągnięcia i utrzymania erekcji prącia, co jest konieczne, aby przejść stosunek seksualny. Optymalizacja działania produktu wymaga podniecenia seksualnego.
  Zalecana dawka u dorosłych mężczyzn wynosi 50 mg, co należy przyjąć na godzinę przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. W niektórych przypadkach, biorąc pod uwagę tolerancję i skuteczność leku, dawka wzrosła do 100 mg, co jest maksymalną dawką. Częstotliwość przyjmowania leku Kamagra wynosi jeden raz dziennie. Zanim kupisz Kamagrę, powinieneś wiedzieć, że aktywność syldenafilu może wystąpić w dłuższym okresie czasu, jeśli tabletka jest przyjmowana z jedzeniem, dlatego zaleca się przyjmowanie tego leku na pusty żołądek. W odniesieniu do pacjentów w podeszłym wieku, dla nich korekta dawki nie jest konieczna. Cena Kamagra znacznie różni się od ceny produktu Kamagra Żel, dlatego jest dostępna dla mężczyzn w każdym wieku.

  Jak wziąć?

  Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy zabrać Kamagrę co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Każdą tabletkę należy połykać w całości popijając pełną szklanką wody. Możesz przyjmować Kamagrę z jedzeniem lub bez jedzenia.

  Przeciwwskazania

  Kamagra Cena jest przeciwwskazana u pacjentów z alergią na leki lub tych, którzy są leczeni azotanami (takimi jak nitrogliceryna). Takie połączenie może powodować bardzo niskie ciśnienie krwi, które może prowadzić do udaru, zawału serca lub śmierci. Nie przyjmuj tego leku, jeśli masz poniżej 18 lat.

  Niepożądane skutki uboczne Kamagra

  Najczęstsze działanie niepożądane (u 10% mężczyzn) leku Kamagra 100mg występuje w postaci bólów głowy, które mogą zanikać samodzielnie, gdy organizm zostanie użyty do leczenia. Jest to ogólnie dobrze tolerowany lek, z wyjątkiem przypadków nieprzestrzegania przeciwwskazań. Oto niewyczerpująca lista możliwych skutków ubocznych:
  bół głowy;
  niestrawność;
  ból pleców;
  bóle mięśni;
  zaczerwienienie twarzy;
  zatkany nos;
  zawroty głowy;
  zaburzenia widzenia;
  suchość w ustach;
  ból w klatce piersiowej;
  kołatanie serca;
  przyspieszone tętno;
  nudności;
  wysypki;
  zawał lub udar mózgu;
  reakcja alergiczna;
  zmodyfikowane napięcie;
  priapizm;
  półomdlały;
  krwotok z nosa.

  Środki ostrożności

  1) Pacjenci cierpiący na problemy z wątrobą i nerkami, skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tej pigułki.
  2) Pacjenci cierpiący na wrzody żołądka, choroby sercowo-naczyniowe i hemofilię powinni unikać kamagry.
  3) Nie należy przyjmować tego tabletu, jeśli już pijesz alkohol, ponieważ ma on pewne reakcje na zawartość leku.
  4) Nie należy spożywać Kamagry na sok grejpfrutowy, ponieważ wywołuje on reakcję chemiczną i pacjent może napotkać pewne reakcje.


  Kategorie blogów
  Strony blogów