Kamagra Oral Jelly


 • Generic Strattera
 • Kamagra Oral Jelly to lek stosowany w zaburzeniach erekcji u mężczyzn. Znaczenie Kamagra Oral Jelly w takich chwilach nie może być przesadzone ze względu na stopień tego zaburzenia. Zaburzenia erekcji, które są znane jako zaburzenia wzwodu, są zaburzeniami u mężczyzn. W naszej aptece internetowej masz różne możliwości wyboru i obiecujemy, że dostarczymy Ci oryginalne produkty.

  Privacy

  Kamagra Oral Jelly 100mg

  Produkt DAWKOWANIE ILOŚĆ Za Cena Zamówienie
  Kamagra Oral Jelly100mg100 Tabletek + 20 Bonusów00
  Kamagra Oral Jelly100mg70 Tabletek + 20 Bonusów00
  Kamagra Oral Jelly100mg48 Tabletek + 12 Bonusów00
  Kamagra Oral Jelly100mg22 Tabletek + 8 Bonusów00
  Kamagra Oral Jelly100mg16 Tabletek + 4 Bonusów00

  Powrót do góry

  Przed zastosowaniem Kamagry doustnej galaretki

  Kamagra Oral Jelly nie jest zatwierdzona dla żadnej kobiety; dlatego kobiety nie powinny z niego korzystać. Kamagra Oral Jelly jest bardzo czuła dla niektórych mężczyzn. Powinny one być inicjowane przy niewielkiej dawce i zwiększane, jeśli są tolerowane i nie mają skutków ubocznych. Pacjenci z dławicą nie powinni stosować doustnej galaretki Kamagra, ponieważ aktywność seksualna może wpływać na dławicę. Kamagra Oral Jelly nie jest przeznaczona dla dzieci.

  Dawkowanie i kierunek

  Kamagra Jelly przyjmuje się w razie potrzeby około godziny przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Nie bierz Kamagry Jelly częściej niż raz dziennie. Wysokotłuszczowy posiłek może opóźnić czas działania tego leku. Staraj się nie jeść grejpfruta ani pić soku grejpfrutowego podczas leczenia Kamagra Żel.

  Ruchomości:

  Lek jest galaretką zawartą w saszetce. Różne smaki pokrywają gorzki smak aktywnego składnika, który zapewnia mocny montaż trwający około 4 do 6 godzin. Kamagra zawiera aktywny składnik Oryginalna Viagra, więc skuteczność nie różni się od oryginału. Ze względu na regulację enzymu PDE-5, który zmniejsza erekcję, pozwala na niezawodne rozwiązanie zaburzenia erekcji.

  Środki ostrożności

  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz wcześniejszą historię chorób serca i wysokie lub niskie ciśnienie krwi. Osoby z historią następujących stanów medycznych powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku Kamagra, ponieważ mogą wystąpić powikłania: choroba niedokrwienna serca, choroby wątroby lub nerek, choroba komórek krwi, choroba serca, zakażenie siatkówki, niedociśnienie, nadciśnienie tętnicze, udar lub zawał serca w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wrzody żołądka, barwnik siatkówki (RP), ostrzeżenie przed stosunkiem seksualnym ze względu na bezpieczeństwo zdrowia lub deformację członka. Kamagra Oral Jelly nie jest bezpieczna dla kobiet i mężczyzn poniżej 18 lat. Unikaj spożywania wysokotłuszczowych pokarmów i picia nadmiernych ilości alkoholu podczas przyjmowania Kamagra Oral Jelly, ponieważ mogą one ograniczać skuteczność leku.

  Skutki uboczne

  Kamagra Jelly może mieć łagodne lub umiarkowane działania niepożądane u osób w zależności od ich stanu zdrowia. Te działania niepożądane zwykle ustępują po kilku godzinach i występują głównie przy większych dawkach. Poinformuj lekarza o swojej pełnej historii medycznej, szczególnie jeśli masz jakiekolwiek choroby serca.

  Kamagra Oral Jelly Skutki Uboczne mogą obejmować:

  - Bóle głowy
  - Płukanie twarzy
  - Rozstrój żołądka
  - Oczy wrażliwe na światło
  - Zaburzenia widzenia barwnego
  - Niewyraźna lub przejściowa utrata wizji (NAION)

  Bardziej poważne i rzadko występujące działania niepożądane to:
  - Przedłużona erekcja przez ponad 4 godziny
  - Cukrzyca
  - Niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi)
  - Zmniejszenie lub utrata słuchu
  - Atak serca
  - Uderzenie
  - Nieregularne bicie serca
  - Ciężkie zawroty głowy
  - Ciężkie zaburzenia układu moczowego, takie jak ból pęcherza moczowego lub podczas oddawania moczu; mętny lub krwawy mocz; częstotliwość w oddawaniu moczu.

  Po dokonaniu oceny lekarz przepisze odpowiednią dawkę. W związku z tym należy powiadomić lekarza, jeśli u pacjenta występuje lub wystąpił którykolwiek z następujących objawów:
  - Każdy rodzaj zaburzeń serca
  - Udar
  - Niskie lub wysokie ciśnienie krwi
  - Zaburzenia wzroku
  - Choroby oczu
  - Zaburzenia wątroby lub nerek
  - Zaburzenia krwi, takie jak anemia sierpowata lub białaczka
  - Alergia na syldenafil lub jakiekolwiek składniki zawarte w tym leku
  - Zaburzenia prącia
  - Wrzody żołądka lub problemy, które powodują krwawienie

  Kamagra Jelly nie zapobiega przenoszeniu chorób przenoszonych drogą płciową i infekcjom.


  Kategorie blogów
  Strony blogów